Jak prodat auto

Potřebujete-li prodat auto přátelskému pomocníkovi vyzkoušejte třeba tohle: Tohle auto vás skutečně potěší. Je spolehlivé a naši zákazníci jsou s ním velmi spokojeni. Nabízí pohodlnou jízdu, příjemný požitek a bezpečí. Nabídněte zkušební jízdu ve které budete přátelského zákazníka upozorňovat na pocity, třeba dobrý výhled, příjemné sedačky nebo uklidňující interiér.

 

 

Logickému mysliteli dostatečně zřetelně a s klidným hlasem opakujte, že auto je vybaveno řadou funkcí pro posílení aktivní a pasivní bezpečnosti. Testy již potvrdily správnost toho konceptu. Auto má i celou řadu dalších promyšlených zlepšení, která vytvářejí v dané třídě dokonalý vůz. U myslitele se zaměřte na tichý chod motoru, úsporný provoz a logiku uspořádání přístrojové desky a ovládání palubního počítače. Nehecujte jej k překročení rychlosti, naopak dodržujte předpisy a umožněte mu, aby si prakticky ověřil funkčnost bezpečnostních systémů. V jeho případě i každá správná přihrádka pro potřebné věci může hrát roli.

 

Tvrdému bojovníkovi, šelmímu mozku zdůrazněte něco ve smyslu: toto je ta správná volba pro vás, nic lepšího neexistuje. Umožní vám sportovní jízdu a podrží vás i v neočekávaných situacích, například za smyku, nebo pokud potřebujete rychle někoho předjet. Umožní vám dynamickou jízdu a i vzhledově působí velmi reprezentativně. Šelmu vyzvěte, aby z auta při zkušební jízdě vymáčkl co to dá. Zdůrazněte mu, jak dobře sedí v zatáčkách a upozorněte na moment zrychlení při potřebném podřazení.

 

 

Ve všech třech případech samozřejmě musíte být připraveni na to, uvést příklad každého tvrzení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *