Jak prodat auto

Potřebujete-li prodat auto přátelskému pomocníkovi vyzkoušejte třeba tohle: Tohle auto vás skutečně potěší. Je spolehlivé a naši zákazníci jsou s ním velmi spokojeni. Nabízí pohodlnou jízdu, příjemný požitek a bezpečí. Nabídněte zkušební jízdu ve které budete přátelského zákazníka upozorňovat na pocity, třeba dobrý výhled, příjemné sedačky nebo uklidňující interiér.

 

 

Logickému mysliteli dostatečně zřetelně a s klidným hlasem opakujte, že auto je vybaveno řadou funkcí pro posílení aktivní a pasivní bezpečnosti. Testy již potvrdily správnost toho konceptu. Auto má i celou řadu dalších promyšlených zlepšení, která vytvářejí v dané třídě dokonalý vůz. U myslitele se zaměřte na tichý chod motoru, úsporný provoz a logiku uspořádání přístrojové desky a ovládání palubního počítače. Nehecujte jej k překročení rychlosti, naopak dodržujte předpisy a umožněte mu, aby si prakticky ověřil funkčnost bezpečnostních systémů. V jeho případě i každá správná přihrádka pro potřebné věci může hrát roli.

 

Tvrdému bojovníkovi, šelmímu mozku zdůrazněte něco ve smyslu: toto je ta správná volba pro vás, nic lepšího neexistuje. Umožní vám sportovní jízdu a podrží vás i v neočekávaných situacích, například za smyku, nebo pokud potřebujete rychle někoho předjet. Umožní vám dynamickou jízdu a i vzhledově působí velmi reprezentativně. Šelmu vyzvěte, aby z auta při zkušební jízdě vymáčkl co to dá. Zdůrazněte mu, jak dobře sedí v zatáčkách a upozorněte na moment zrychlení při potřebném podřazení.

 

 

Ve všech třech případech samozřejmě musíte být připraveni na to, uvést příklad každého tvrzení.

Napsat komentář